ΗΛΙΑΣΚΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ

BLOG


Πέμπτη, 03 Σεπτεμβρίου 2020 20:04

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΕΚΠ. έτους "2019-2020" ΣΧΟΛΕΣ

Written by
Rate this item
(0 votes)
ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ 100% ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΔΙΑ


Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας.

Εδώ θα βρείτε τα αποτελέσματα των πανελλαδικών εξετάσεων για το σχολικό έτος "2019-2020".





ΣΕΣΕΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (υγείας) 19050 (ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ 5η ΘΕΣΗ)

ΧΑΤΖΗΔΗΜ. ΘΑΝΑΣΗΣ (υγείας) 18989 (ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ 4η ΘΕΣΗ)

ΔΕΛ. ΛΥΔΙΑ (υγείας) 18575 (ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ 40η ΘΕΣΗ)

ΛΑΜΠΡΙΔ. ΔΕΣΠΟΙΝΑ (υγείας - ΓΕΛ ΜΟΝΑΧΟΥ) (ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ 4η ΘΕΣΗ)

ΜΠΟΥΤ. ΣΟΦΙΑ (υγείας) 18366 (ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΘ 1η ΘΕΣΗ)

ΜΑΡΟΥΔ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ (υγείας) 18257

ΝΤΡΙΒ. ΑΓΓΕΛΙΝΑ (υγείας) 17850 (ΧΗΜΙΚΟ ΑΠΘ 2η ΘΕΣΗ)

ΦΡΟΥΖ. ΑΡΣΕΝΗΣ (υγείας) 17773

ΚΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (υγείας) 17694 (ΧΗΜΙΚΟ ΑΠΘ)

ΦΑΝΑΡ. ΘΑΝΑΣΗΣ (πολυτεχν.) 17585 (ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΠΘ)

ΠΑΠΑΔΟΠ. ΒΑΓΓΕΛΗΣ (υγείας - ΓΕΛ ΑΝΝΟΒΕΡΟΥ) (ΙΑΤΡΙΚΗ Αλεξανδρούπολης 1η ΘΕΣΗ)

ΒΑΣΙΛ. ΑΜΑΛΙΑ (υγείας) 17394

ΡΙΤΣ. ΘΑΝΑΣΗΣ (υγείας) 17390 (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ)

ΖΑΓΑΝΙΔ. ΧΑΡΑ (υγείας) 17295 (ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11η ΘΕΣΗ)

ΚΑΚ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (υγείας) 17274 (ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

ΚΥΡΙΑΦΙΝ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ (θεωρητική) 17150 (ΝΟΜΙΚΗ ΑΠΘ)

ΣΤΟΥΠ. ΙΣΙΔΩΡΑ (υγείας) 17092

ΑΘΑΝΑΣ. ΜΑΡΙΑ (υγείας) 16995 (ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΘ)

ΣΟΥΛΤ. ΣΟΦΙΑ (πολυτεχν.) 16930

ΔΗΜΗΤΡ. ΒΑΣΩ (υγείας) 16770 (ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΘ)

ΔΑΛΚΥΡ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (υγείας) 16755 (ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΘ)

ΚΩΤΑΙΔ. ΦΑΙΗ (υγείας) 16750 (ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΘ)

ΚΟΥΠ. ΑΘΗΝΑ (θεωρητική) 16745 (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΜΑΚ)

ΜΠΑΣΑΚ. ΑΝΤΩΝΗΣ (πολυτεχν.) 16455 (ΧΗΜΙΚΟ ΑΠΘ 44η ΘΕΣΗ)

ΠΑΤΡΙΝ. ΜΑΚΗΣ (πολυτεχν.) (ΓΕΛ Βελγίου - Βρυξέλλες) (Αρχιτεκτονική ΑΠΘ 1η ΘΕΣΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (υγείας) 16300

ΑΡΒΑΝ. ΦΑΙΗ (υγείας) 16275 (ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΤΡΑ)

ΠΟΠΟΤ. ΧΡΗΣΤΟΣ (πολυτεχν.) 16090 (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΠΘ 25η ΘΕΣΗ)

ΑΝΤΩΝ. ΔΗΜΗΤΡΑ (θεωρητική) 15900 (ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΠΘ 4η ΘΕΣΗ)

ΑΣΛΑΝΙΔ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ (οικονομικά) (ΓΕΛ Μονάχου) Διοίκηση Επιχειρήσεων ΠΑΜΑΚ (6η ΘΕΣΗ)

ΡΑΚΟΒ. ΠΑΥΛΟΣ (πολυτεχν.) 15851

ΤΥΡΟΓΛ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (πολυτεχν.) 15830 (ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ)

ΓΙΑΝ. ΠΑΥΛΟΣ (υγείας) 15825

ΦΛΩΡ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (πολυτεχν.) 15800 (ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ)

ΙΣΠΟΓΛ. ΣΟΦΙΑ (θεωρητική) (ΓΕΛ Γερμανίας) (ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ Αθήνα)

ΦΡΑΓΚΙΔ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (υγείας) 15495 (ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΑΠΘ)

ΤΙΤΙΛ. ΧΡΥΣΑ (οικονομικά) 15275 (ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΣΙΟΠ. ΑΡΙΑΔΝΗ (υγείας) 15175 (ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 49η ΘΕΣΗ)

ΜΠΛΑΤΣΙΩΡ. ΝΑΠΟΛΕΩΝ (θεωρητική) 15150 (ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΥΦ. ΔΩΡΑ (υγείας) 15005 (ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ)

ΑΛΜΠ. ΦΩΤΕΙΝΗ (υγείας) 15000 (ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ)

ΠΡΟΙΚΟΓΛ. ΜΙΧΑΛΗΣ (οικονομικά) 15000 (ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΝ. ΑΝΤΖΕΛΑ (υγείας) 15000 (ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

ΒΑΣΔΕΚ. ΗΡΩ (θεωρητική) (ΓΕΛ Μονάχου) (Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Σχολής ΠΑΜΑΚ 4η ΘΕΣΗ)

ΚΑΤΣ. ΙΩΑΝΝΑ (υγείας) 15000

ΧΑΤΖΗΚΙΔ. ΔΗΜΗΤΡΑ (ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΑΠΘ)

ΤΣΟΥΡΓΙΑΝ. ΙΩΝΑΣ (ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ)

ΛΟΥΒΑΡ. ΦΩΤΗΣ (ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ)

ΠΑΤΣΙΔ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΠΘ)

ΑΝΤΩΝΟΠ. ΑΡΤΕΜΙΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ)

ΜΑΡΟΥΔ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΘ 2η ΘΕΣΗ)

ΓΙΑΝΝΑΚ. ΠΑΥΛΟΣ (ΧΗΜΙΚΟ ΑΠΘ)

ΚΑΡΙΠΙΔ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ)

ΘΕΟ. ΘΕΟΔΟΣΗΣ (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ)

ΣΤΑΥΡΟΠ. ΜΕΛΙΝΑ (ΦΥΣΙΚΟ ΑΠΘ)

ΜΙΧΑΗΛ. ΖΩΗ (ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΥΜΕΩΝ. ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ)

ΜΗΤΣ. ΑΝΔΡΕΑΣ (ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΠΛΟΥΣ. ΜΠΡΙΚΕΝΑ (ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΑΜΑΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 3η ΘΕΣΗ)

ΤΑΜΠ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ 74η ΘΕΣΗ)

ΒΟΥΛΑΒ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑ)

ΝΤΕΜ. ΝΑΝΣΥ (ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΑΠΘ)

ΑΘΑΝΑΣ. ΧΡΙΣΤΟΣ (ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΚΟΚΚΑΛ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΑΠΘ)

ΤΣΑΚΙΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΑΠΘ)

ΣΑΚΕΛΛΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΣ (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΑΠΘ)

ΤΟΠΑΛΤΖ. ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ)

ΚΟΚΚΑΛΙΑΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΑΠΘ)

ΚΟΚΚΑΛΙΑΡ. ΓΙΩΡΓΟΣ (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ)

ΤΙΚΛΙΤΣ. ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΠΘ)

ΚΑΤΩΠ. ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΠΘ)

ΚΑΤΣΑΠΕΛ. ΜΙΧΑΛΗΣ (ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗ)

ΑΡΙΣΤΕΙΔ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΒΟΛΟΣ)

ΜΑΛΙΓΚ. ΜΙΧΑΛΗΣ (ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΠΘ 13η ΘΕΣΗ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠ. ΔΑΝΑΗ (ΧΗΜΙΚΟ ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔ. ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΑΝΘΗ)

ΚΑΛΥΒ. ΜΑΡΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΒΑΣΙΛΙΚ. ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ)

ΣΑΡΡ. ΝΙΚΟΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΤΣΙΦ. ΙΩΑΝΝΑ (ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΕΡΜΙΤΖ. ΔΗΜΗΤΡΑ (ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ)

ΤΣΕΛΙΚ. ΒΑΣΙΛΗΣ (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΨΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΡΥΠΙΔ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΕΡΡΕΣ)

ΤΖΩΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 48η ΘΕΣΗ)

ΧΡΗΣΤ. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠ. ΔΗΜΗΤΡΑ (ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ)

ΠΑΝ. ΕΙΡΗΝΗ (ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΔΙΠΑΕ)

ΣΥΡΙΤ. ΒΙΚΥ (ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΕΝΔΥΣΗΣ ΚΙΛΚΙΣ)

ΝΑΤΣ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΟΖΑΝΗ)

ΧΑΤΖΗΔΗΜ. ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΔΙΠΑΕ)

ΠΑΠΑΙΩΑΝ. ΟΡΕΣΤΗΣ (ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΛΥΚ. ΚΩΣΤΑΣ (ΓΕΩΠΟΝΙΑ)

ΠΑΠΑΣΥΝ. ΕΙΡΗΝΗ (ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΔΙΠΑΕ)

ΓΡΑΜΜΕΝ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΚΑΛΛΙΠΟΛ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΔΙΠΑΕ)

ΧΑΤΖΗΔΗΜ. ΒΑΝΕΣΣΑ (ΣΧΟΛΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΕΥΒΟΙΑ)







Τα παραπάνω αποτελέσματα δημοσιεύονται λαμβάνοντας υπόψη τον νόμο περί προστασίας των προσωπικών δεδομένων των μαθητών του ομίλου «ΗΛΙΑΣΚΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ».

Ζητάμε συγνώμη καθώς έχουν παραλειφθεί κάποιες επιδόσεις λόγω κεκτημένης ταχύτητας έκδοσης των αποτελεσμάτων! Πατήστε το παρακάτω αρχείο για να δείτε τους επιτυχόντες για το 2020.
Read 177 times Last modified on Πέμπτη, 15 Οκτωβρίου 2020 07:11